Zlata Pecka - logo

Soutěž kreativity v reklamě pořádaná AČRA MK
aktuální ročník 2018

Zlatá pecka 2018 odstartovala

Těm nejkreativnějším reklamám bude fandit Zlatá pecka už po čtyřiadvacáté.


Prima Zlatá pecka 2015 – hlavní porota zasedá již ve čtvrtek

Letošní Prima Zlatá pecka zdá se láme rekordy - své nejlepší práce přihlásilo 56 agentur a celkový počet prací dosáhl čísla 168. Tento týden zasedají odborné poroty k posouzení přihlášených product placementů pod vedením Štěpána Woldeho (Media One) a digitální a multimediální porota, které předsedá Tomáš Jindříšek (Dark Side). Kdo se umístí na shortlistu rozhodne ve čtvrtek 26. Listopadu v klubu Lávka hlavní porota pod vedením jejího čestného předsedy Antonína Kratochvíla: „Bude to asi těžké rozhodování, prací je hodně, nejvíc mne překvapuje počet přihlášek multimediálníích prací a rozhlasových spotů...“ těší se na finále světoznámý fotograf a několikanásobný držitel ceny World Press Photo Antonín Kratochvíl.


LAST CALL: Prima Zlatá pecka - ve středu 4.11. máte poslední šanci přihlásit svoje práce!

Ještě do středy 4.11. máte šanci přihlásit vaší kreativní bombu do Prima Zlaté pecky. V následujícím týdnu zasedají všechny odborné poroty a jedenadvacátý ročník Zlaté pecky bude znát spolu s vámi svůj short list. Nezapomeňte - za každou přihlášku získáte i vstupenku na slavnostní galavečer, následnou afterparty s Nocí reklamožroutů v hodnotě 700 Kč zcela ZDARMA.


Prima Zlatá pecka uvede světovou reklamní show Playstation Noc reklamožroutů


<p>Prima Zlatá pecka uvede světovou reklamní show Playstation Noc
reklamožroutů</p>

<!-- by Texy2! -->

Slavnostní předávání cen Prima Zlatá pecka 2015 bude v únoru spojeno s populární filmovou přehlídkou složenou z nejlepších reklam z celého světa Playstation Noc reklamožroutů. 25. únor 2016 se tak stane českým svátkem reklamy, který potěší nejen Zlatou peckou oceněné kreativce, ale všechny, kteří se reklamou rádi baví.


Soutěž reklamní kreativity PRIMA Zlatá pecka oceňuje ty nejlepší již 20 let

Prima Zlatá pecka již jubilejně podvacáté v klubu Lávka udělovala ceny těm nejlepším kreativním počinům v reklamě. Pořadateli soutěže Asociaci českých reklamních agentur a marketingové komunikace v tom pomáhal tradičně excentrický Jakub Kohák a řada a vzácných hostů na pódiu v čele s milým Robertem Vanem, který se letos po Jiřím Suchém ujal funkce čestného předsedy soutěže.


Prima Zlatá pecka 2014 zná své nominace


<p>Prima Zlatá pecka 2014 zná své nominace</p>

Umělecký fotograf Robert Vano předsedal hlavní osmičlenné jury Prima Zlatá pecka 2014, ve které i letos měly silné zastoupení slovenské agentury. Celkem se do jubilejního již XX. ročníku této nejstarší soutěže kreativity v reklamě u nás přihlásilo 141 prací od 38 českých a 8 slovenských agentur a zadavatelů.


PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty

PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty

Vždycky jsme se snažili o to, aby členy odborných porot byli ti z nejrenomovanějších, kterých si v naší i umělecké branži vážíme: oscarový Theodor Pištěk, kameraman Miroslav Ondříček, režiséři Juraj Jakubisko a Jan Hřebejk, Jirka Bartoška, Michal Horáček, Michal Pavlíček, Jan Mattlach, Jiří Suchý a řada dalších. Čestným předsedou poroty letošního ročníku PRIMA Zlatá pecka 2014 je umělecký fotograf Robert Vano.


Metro Zlatá pecka 2013 zná své vítěze a své jméno do budoucna spojuje s FTV PRIMA


<p>Metro Zlatá pecka 2013 zná své vítěze a své jméno do budoucna spojuje
s FTV PRIMA</p>

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) předala v klubu Lávka ve čtvrtek večer ocenění těm nejlepším v 19. ročník mezinárodní soutěže kreativity v reklamě METRO Zlatá pecka 2013. Letos bylo do soutěže přihlášeno 113 reklamních kampaní od 31 českých a 10 slovenských reklamních společností.


Zveme vás na slavnostní předávání cen METRO Zlatá pecka 2013

Soutěž kreativity v reklamě METRO Zlatá pecka 2013 se blíží již podevatenácté do finále. Dovolujeme si vás pozvat na slavnostní předávání cen, kterým vás spolu se zajímavými hosty provede opět Jakub Kohák. Ve čtvrtek 27. února 2014 od 18.00 hodin v pražské Lávce.


Zlatá pecka 2013 má již shortlist


<p>Zlatá pecka 2013 má již shortlist</p>

Asociace českých reklamních agentur a marketingové komunikace (AČRA MK) pořádá již 19. ročník mezinárodní soutěž kreativity v reklamě METRO Zlatá pecka 2013. Letos bylo do soutěže přihlášeno 113 reklamních kampaní od 31 českých a 10 slovenských agentur.