Zlata Pecka - logo

Soutěž kreativity v reklamě pořádaná AČRA MK
aktuální ročník 2018

PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty

PRIMA Zlatá pecka 2014 zná již členy poroty

Vždycky jsme se snažili o to, aby členy odborných porot byli ti z nejrenomovanějších, kterých si v naší i umělecké branži vážíme: oscarový Theodor Pištěk, kameraman Miroslav Ondříček, režiséři Juraj Jakubisko a Jan Hřebejk, Jirka Bartoška, Michal Horáček, Michal Pavlíček, Jan Mattlach, Jiří Suchý a řada dalších. Čestným předsedou poroty letošního ročníku PRIMA Zlatá pecka 2014 je umělecký fotograf Robert Vano.

Jsem rád, že Zlatá pecka letos poprvé svůj název spojila se svým novým titulárním partnerem – televizí PRIMA, která tím dává sympaticky najevo, že jí úroveň kreativity v české reklamě určitě není lhostejná. Příjemným bonusem pro finalisty v kategorii TV spotů bude opět jejich prezentace v rámci celosvětové show „Noc reklamožroutů“ ve 40 zemích světa.  A protože dobrou reklamu pomáhají dělat i skvělí herci, letos poprvé necháme promluvit vox populi! Všichni budou moci hlasovat na internetu pro svého nejoblíbenějšího herce a herečku v reklamě.

Jak už se stalo tradicí, bude i letošní přihlášené exponáty v kategorii „WWW a MULTIMEDIA“ posuzovat specializovaná odborná porota. Stejně tak přihlášené TV spoty do kategorie „PRODUCT PLACEMENT“, bude hodnotit samostatná zvláštní porota, která hodnotí kreativitu product placementu a ve spolupráci  s Radou pro rozhlasové a televizní vysílání uděluje prestižní cenu PRODUCT PLACEMENT AWARD.

Držíme Vám všem palce, Kuba Kohák se na Vás těší 25. února 2015 na pražské Lávce!

Produkční tým PRIMA Zlatá pecka 2014