Zlata Pecka - logo

Soutěž kreativity v reklamě pořádaná AČRA MK
aktuální ročník 2019

Jiří Suchý

Jiří Suchý
předseda poroty 2013

"Přeju reklamě, aby si zasluhovala respekt"

Hudebník, textař, básník, skladatel, spisovatel, filmař, grafik, výtvarník a divadelní režisér. Spoluzakladatel Divadla Na zábradlía Semaforu. V roce 1947 začal pracovat jako reklamní grafik v ateliérech Propagační tvorba.


Šimon Caban

Šimon
Caban

Architekt, režisér, scénograf, fotograf. Absolvent UMPRUM, zakladatel baletní jednotky Křeč. Vystavuje v Centre Pompidou (Paříž), Muzeu UMPRUM (Praha). Režijní spolupráce pro MFF Karlovy Vary, scénická spolupráce pro Národní divadlo, Státní operu Praha a další.
Jakub Čech

Jakub
Čech

Absolvent FAMU, člen České filmové a televizní akademie, přední český zvukař celovečerních filmů. Od r. 2003 člen studia Soundsquare, desetkrát nominován na cenu Český lev za zvuk, držitel pěti Českých lvů.
Marek Diviš

Marek
Diviš

Kameraman, absolvent FAMU. Celovečerní filmy Divoké včely, Štěstí, Venkovský učitel, Čtyřisluncea další. Vyznavač filmové suroviny, který neztrácí naději.
Marek Epstein

Marek
Epstein

Scénárista a dramaturg, absolvent FAMU. Oceněn švýcarskou cenou Hartley-Merill Prize, spolupracuje s režiséry J. Vejdělkem (Roming), J. Strachem (Vrásky z lásky), D. Ondříčkem (Vestínu), za který obdržel ocenění Český lev.
Štěpán Grygar

Štěpán
Grygar

Fotograf, absolvent FAMU, vedoucí ateliéru katedry fotografie FAMU, autorské výstavy mj. v Praze, Mnichově, Londýně, Houstonu. Člen Asociace profesionálních fotografů, External Examiner, Institut of Art, Design and Technology, Dun Laoghaire, Dublin.
Michal Hrůza

Michal
Hrůza

Zpěvák, skladatel, textař, autor hudby k filmům Lidice, Martin a Venuše, autor seriálové písně Vyprávěj, dětských pořadů Mazalové, Mistr Etiketa. Vydal osm řadových alb, píše i mj. také pro Anetu Langerovou.
Filip Malásek

Filip
Malásek

Střihač a spoluautor mnoha reklam oceněných na mezinárodních festivalech např.: Cannes, D&AD, BAFTA, Golden Drum Portorož i v českých soutěžích reklamy METRO Zlaté pecce a Louskáčku. Absolvent FAMU. Držitel prestižní ceny D&AD v kategorii filmový střih a ocenění Zlatý ohníček ADC České republiky.
Vladimír Michálek

Vladimír
Michálek

Režisér, absolvent FAMU. Celovečerní film Amerika(1994) – 4 nominace na Českého lva, Cena filmové a televizní akademie, Zapomenuté světlo(1996) – nominace na Oskara 1997, cena za nejlepší režii Newport International Film Festival, Je třeba zabít Sekala (1998) – deset Českých lvů, nominace na Oskara 1998 a další.

Porota
Product placement 2013


Porota
www a multimedia 2013