Zlata Pecka - logo

Soutěž kreativity v reklamě pořádaná AČRA MK
aktuální ročník 2019

Robert Vano

Robert Vano
předseda poroty 2014

"Přeji Zlaté pecce, aby pomáhala reklamě být ještě tvořivější."

Reklamní a umělecký fotograf, tvorba a spolupráce od r. 1997 pro Elle, Cosmopolitan, Harper‘s Bazaar, Donna, Seventeen,

Modemoiselle, získal Evropskou cenu Trebbia za podporu umění a tvůrčí činnost, podporuje charitativní projekty.


Václav Marhoul

Václav
Marhoul

Filmový režisér, scénárista a producent, absolvent FAMU. Celovečerní filmy: Mazaný Filip (3 nominace na Českého lva), Tobruk (7 nominací na Českého lva). Zakládající člen divadelního sdružení Pražská pětka a výtvarné skupiny Tvrdohlaví. Člen divadla Sklep.
Robert Geisler

Robert
Geisler

Scénárista, absolvent SPŠ grafické, spolupracoval na filmech Mistři, Protektor, autor divadelních textů her V úplňku, Vymítač, Narozeniny, Propadlo, scénářů k seriálům Terapie I a Terapie II či internetový seriál Kancelář Blaník, v současné době pracuje na scénáři filmu Přehrada.
Milan Býček

Milan
Býček

Výtvarník, absolvent Fakulty architektury. Pracoval jako designer pro české a zahraniční agentury na více než 130 reklamních projektech. Spolupracoval na filmech, mj. Želary, Donšajni, Ženy v pokušení, Muži v naději, Román pro muže, Vyprávěj, Dobrá čtvrť, Tankový prapor, Nestyda, Arabela a další.
Pavel Hrdlička

Pavel
Hrdlička

Střihač, člen hudební kapely Mig 21. Vystudoval FAMU obor střih. Získal ocenění Český lev za filmy Mistři, Protektor a Hořící keř.
Radim Hladík jr.

Radim
Hladík
jr.

Zvukař, absolvent SUPŠ, studoval FAMU, 11 nominací a 4 ocenění Českého lva za nejlepší zvuk. Filmová a televizní tvorba: Amerika, Je třeba zabít Sekala, Rebelové, Román pro ženy, Obsluhoval jsem anglického krále, Roming, Vrásky z lásky, Pupendo, Donšajni, Soukromé pasti aj.
Vladimír Smutný

Vladimír
Smutný

Kameraman a fotograf, vystudoval FAMU, držitel 5 Českých lvů za filmy Lea, Tmavomodrý svět, Mazaný Filip, Král zlodějů a Tobruk. Za oscarový film Kolja získal ocenění Madrid Imagen 1995 Best Cinematography.
Ondřej Soukup

Ondřej
Soukup

Hudební skladatel a baskytarista, vystudoval Pražskou konzervatoř, autor hudby k filmům Kolja (Oscar), Intimate Grammar (Tokio Sakura Grand Prix), Nejasná zpráva o konci světa a Tmavomodrý svět (Český lev), muzikálová hudba Johanka z Arku, Elixír života, Robin Hood a Mauglí.
Ondřej Trojan

Ondřej
Trojan

Filmový režisér a producent, herec divadla Sklep, absolvent FAMU, spoluzakladatel TV společnosti Total HlepArt T.H.A., režisér dokumentárních a celovečerních filmů Občanský průkaz, Pějme píseň dohola, Želary. Jako producent se podílel na filmech např. Pelíšky, Musíme si pomáhat, Pupendo, Horem pádem aj.

Porota
Product placement 2014

Štěpán Wolde

Štěpán
Wolde

*Jednatel společnosti Media One, předseda poroty Product placement a člen hlavní poroty* „Product Placement se stal standardním televizním formátem. Je to vidět na trhu, na obrazovkách i na Zlaté pecce. Kam se posunou letošní práce?“
Hana Halvorsen-Banks

Hana
Halvorsen-Banks

*TV Branded Entertainment Director, Fuse CZ – divize Omnicom Media Group* „Product placement může být pro klienta skvělým komunikačním nástrojem, avšak pouze v případě, že klient, agentura i zadavatel ví, co dělá…“
Lenka Zemanová

Lenka
Zemanová

*Creative Sales Manager, FTV Prima* „Vytvořit společné dílo (PP) je spolupráce mnoha subjektů. Od klienta či agentury přes TV, dramaturgy, vlivy počasí až po samotného herce. Proto je koordinace tohoto „živého organismu“ někdy veliká legrace.“

Porota
www a multimedia 2014

Tomáš Jindříšek

Tomáš
Jindříšek

*Předseda digitální poroty a člen hlavní poroty* Je jedním ze zakladatelů a Managing Partnerem agentury Dark Side specializované na využití sociálních médií a internetu v marketingové komunikaci. Působil 10 let jako ředitel OgilvyInteractive, internetové divize mezinárodní sítě Ogilvy. Je zároveň předsedou představenstva asociace Direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu.
Jiří Maier

Jiří
Maier

*Digital Manager regionu CE společnosti Philips* Profesní dráhu v online zahájil v roce 2007 v Ogilvy­Interactive, kde působil 3 roky a podílel se na mnoha zajímavých projektech pro klienty např.: RWE, O2, Akzonobel nebo Velux. Dále dva roky pracoval jako Brand Manager pro NESCAFÉ DOLCE GUSTO.
Matěj Novák

Matěj
Novák

*Internetový expert působí jako Yield Manager v Centrum Holdings.* Zabývá se optimalizací reklamního prostoru a novými technologiemi v online reklamě (RTB). V minulosti působil jako Account Director v OgilvyInterac­tive, Search Strategist v Ataxu a tvůrce webů a vývojář na volné noze.
Jasna Sýkorová

Jasna
Sýkorová

*Partner v komunikační agentuře Taktiq Communications, která vznikla spojením agentur DataConsult a Heretic PR.* Bývalá novinářka se aktivně věnuje novým trendům v technologiích, v médiích a marketingu. Pro klienty připravuje především strategie komunikace, jejichž cílem je skloubit kreativitu s výsledky.
Marek Prchal

Marek
Prchal

*Idea Maker, který se podílel na kampaních Vždyť to jede jinam, Přemluv bábu.* Připravil řadu online projektů pro značky Mercedes-Benz, Vodafone, Nivea, Snickers, LEGO, Pepsi, Jameson a další.
Simona Kijonková

Simona
Kijonková

*Členka revizní rady PR klubu ČR* Před skokem do e-commerce působila na manažerských postech v obchodě a marketingu nadnárodních korporací RSM Tacoma nebo Oriflame. Je zakladatelkou Zásilkovna.cz, v rámci níž pomáhá e-shopům stavět logistiku na míru.